Czarter jachtów, czartery jachtów - Mazury, Jeziorak, Solina, Bałtyk, Dąbie, Zalew Szczeciński, Drawsko - czarter jachtów, czartery jachtów
WWW.CZARTERY24.PL
Reklama Regulamin Kontakt
Firmy czarterowe FIRST MINUTE / LAST MINUTE
MENU
Główna
Wyszukaj jacht
Według miejsca:
Bałtyk
Solina
Solina (motorowe)
Jeziorak
Jeziorak (motorowe)
Zalew Szczeciński
jez. Dąbie
jez. Drawsko

Według typu:
Według portu:
 

Regulamin

Publikacja reklamy w serwisie www.czartery24.pl następuje w terminie do 5 dni roboczych od daty zaksięgowania opłaty na koncie. Redakcja serwisu dokłada jednak wszelkich starań, by stało się to możliwie najszybciej.

Reklama jest publikowana w serwisie w trybie sezonowym i będzie utrzymana do końca bieżącego roku kalendarzowego.

Właściciel jachtów ma możliwość dokonywania zmian w treści oferty reklamowej. Po otrzymaniu prośby o zmiany przesłanej e-mailem, redakcja wprowadzi je bezpłatnie w przeciągu 5 dni roboczych.
W przypadku wątpliwości, redakcja potwierdzi telefonicznie tożsamość osoby proszącej o wprowadzenie zmian.

W przypadku wystąpienia przerw w działaniu serwisu, niezależnie od przyczyny ich wystąpienia, redakcja serwisu zobowiązuje się do przedłużenia okresu publikacji reklamy o okres, przez jaki serwis był niedostępny.

W przypadku wystąpienia przerw w działaniu serwisu, niezależnie od przyczyny ich wystąpienia, redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności (w szczególności materialnej), za szkody wynikłe z tytułu przerw w prawidłowym działaniu serwisu.

Wszelkie dane są zbierane specjalnie w celu ich prezentacji w internecie. Z tego względu zebrane dane, w tym osobowe, są dostępne na stronach www i nie są w żaden sposób zabezpieczone przed osobami prywatnymi lub firmami, które mogą wykorzystywać te dane do swoich własnych celów. Redakcja serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania osób mających dostęp do danych.

Klient ponosi pełną odpowiedzialność za treść zamieszczonego ogłoszenia. Niedozwolone jest dostarczanie przez Klienta treści o charakterze bezprawnym. Klient musi mieć prawa do przesyłanych w formularzu treści i zdjęć. Klient wypełnia formularz osobiście.

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w treści ogłoszenia. Zmiany o których mowa mają służyć poprawieniu ewentualnych błędów pisowni oraz dostosowaniu ogłoszenia do ogólnych zasad serwisu, które mają zapewnić jednolity jego wygląd. O ewentualnych zmianach dokonanych w treści ogłoszenia Klient będzie każdorazowo informowany e-mailem.

Przesyłane w formularzu zdjęcia są poddawane takim obróbkom, aby zapewnić możliwie szybkie ich ładowanie w przeglądarkach. W związku z tym rozmiary zdjęć są dostosowywane do ujednoliconych wartości aktualnie przyjętych za obowiązujące przez redakcję serwisu.

Redakcja dokłada starań, aby działanie stron internetowych serwisu www.czartery24.pl było prawidłowe dla różnych przeglądarek internetowych, między innymi: Internet Explorer, Netscape Navigator, Mozilla, Mozilla Firefox, Opera.

 

Copyright © www.czartery24.pl