Czarter jachtów, czartery jachtów - Mazury, Jeziorak, Solina, Bałtyk, Dąbie, Zalew Szczeciński, Drawsko - czarter jachtów, czartery jachtów
WWW.CZARTERY24.PL
Reklama Regulamin Kontakt
Firmy czarterowe FIRST MINUTE / LAST MINUTE
MENU
Główna
Wyszukaj jacht
Według miejsca:
Mazury
Mazury (motorowe)
Bałtyk
Solina
Solina (motorowe)
Jeziorak
Jeziorak (motorowe)
Zalew Szczeciński
Zalew Kamieński
jez. Dąbie
jez. Drawsko
jeziora augustowskie

Według typu:
Według portu:
 

North Sailor Czarter

North Sailor Czarter
Iława
woj. warmińsko-mazurskie
telefon: 502 468 978
e-mail: kontakt@northsailor.pl
strona: www.northsailor.pl

 

Jesteśmy firmą czarterową z Iławy oferującą Luksusowe Jachty Spacerowe bez patentu Sternika Motorowodnego w Obszarze Pomorskiego Szlaku Żeglarskiego.

W sezonie 2021 Oferujemy Państwu wynajem luksusowego Jachtu Spacerowego SunCamper 35 Flybridge przystosowango do wielodniowego rejsu dla maksymalnie 7 osób. Port Macierzysty Jachtu to przystań ,,Pod Omegą” w Iławie. Przystań jest położona nad najdłuższym i jednym z najpiękniejszych jezior w Polsce - nad Jeziorakiem. Proponujemy rejsy po Jezioraku, jeziorze Drwęckim, po Kanale Elbląskim, Pętli Żuławskiej, Zalewie Wiślanym. Proponujemy trasę unikalną w skali światowej podczas której możemy przeprawić się pięcioma pochylniami, jedynymi na świecie które funkcjonują bez przerwy od momentu wybudowania.

Sternik/Sternicy Jachtu otrzyma/otrzymają od nas zaświadczenie o ukończeniu kursu z zakresu bezpieczeństwa na wodzie. Nasze Jachty dysponują zaświadczeniem producenta świadczącym o tym, że przy zamontowanym silniku ich konstrukcja nie pozwala na rozwinięcie na wodzie prędkości wyższej niż 15 km/h a silniki nie przekraczają mocy 75 KW, co daje nam wszystkim pewność, że spełniamy wszystkie wymogi Ubezpieczyciela Jachtu w przypadku kolizji i zdarzeń losowych.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji jachtu.

Prosimy powołać się na serwis www.CZARTERY24.pl podczas kontaktu z firmą.

Jachty oferowane do czarteru przez firmę
North Sailor Czarter


SunCamper 35 Flybridge - motorowy jacht spacerowymotorowy jacht spacerowy
typ: SunCamper 35 Flybridge
ilość koi: 7
rok budowy: 2020
silnik: zaburtowy
port: Iława

 

Copyright © www.czartery24.pl