Czarter jachtów, czartery jachtów - Mazury, Jeziorak, Solina, Bałtyk, Dąbie, Zalew Szczeciński, Drawsko - czarter jachtów, czartery jachtów
Reklama Regulamin Kontakt
Firmy czarterowe FIRST MINUTE / LAST MINUTE Czartery ZAGRANICZNE
CZARTERY CHORWACJA GRECJA - czarter jachtów na całym świecie
MENU
Główna
Wyszukaj jacht
Według miejsca:
Mazury
Mazury (motorowe)
Bałtyk
Solina
Jeziorak
Jeziorak (motorowe)
Zalew Szczeciński
Zalew Kamieński
jez. Dąbie
jez. Drawsko

Według typu:
Według portu:

Czartery zagraniczne
 

SoFUN Yachts & Charter


Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie
telefon: +48 501 432 371
e-mail: czarter@sofun.com.pl
strona: www.sofun.com.pl

 

Czarter jachtów na Bałtyku to idealny sposób na aktywny wypoczynek i dostarczenie zastrzyku adrenaliny, a wynajem jachtu Hanse (Hanse 345) to gwarancja niezapomnianej morskiej przygody. Nasze jachty HANSE to nowe jachty łączące armatorski komfort i jakość z regatowymi osiągami. Daje to naszym Klientom radość z żeglowania, niespotykaną na innych, konkurencyjnych jednostkach. Do skorzystania z naszej oferty wynajmu jachtów serdecznie zapraszamy do atrakcyjnego turystycznie Kołobrzegu (wynajem jachtów SoFun - Marina Kołobrzeg).

Od ponad dekady firma BALTICUS zajmuje się profesjonalną turystyką morską i zaliczana jest do największych firm tego typu w Polsce – posiadamy trzy własne jednostki i rocznie obsługujemy około 6. tysięcy wędkarzy. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie konsekwencja i dążenie do osiągnięcia najwyższych standardów, dotyczących zarówno jednostek, jak i stałych załóg. Do niedawna naszą specjalnością były przede wszystkim zorganizowane rejsy wędkarskie na Bałtyku.

Jednak niezależnie od podstawowej działalności firmy rozwijaliśmy naszą wielką pasję, jaką jest żeglarstwo. Początkowo były to przede wszystkim Mazury, niemniej w ostatnich latach gwałtowny rozwój morskiej oferty czarterowej w Polsce, pozwala na przeżycie wspaniałej przygody również na naszym Bałtyku. W 2016 roku postanowiliśmy rozszerzyć profil naszej firmy o czarter jachtów morskich. Aby wyróżnić naszą ofertę na rynku wynajmu jachtów nawiązaliśmy współpracę z niemiecką stocznią HANSE, która w świecie żeglarskim cieszy się świetną opinią.

Prosimy powołać się na serwis www.CZARTERY24.pl podczas kontaktu z firmą.

Jachty oferowane do czarteru przez firmę
SoFUN Yachts & Charter


Hanse 325 - Hanse 325Hanse 325
typ: Hanse 325
ilość koi: 6
rok budowy: 2014
silnik: stacjonarny 13,3 KM
port: Kołobrzeg
Hanse 345 - NOWY jacht 2017 r.NOWY jacht 2017 r.
typ: Hanse 345
ilość koi: 6+2
rok budowy: 2017
silnik: stacjonarny 18 KM
port: Kołobrzeg

 

Copyright © www.czartery24.pl

LINKI: CZARTER CHORWACJA * czarter jachtów * Wycena Nieruchomości Warszawa