Czarter jachtów, czartery jachtów - Mazury, Jeziorak, Solina, Bałtyk, Dąbie, Zalew Szczeciński, Drawsko - czarter jachtów, czartery jachtów
WWW.CZARTERY24.PL
Reklama Regulamin Kontakt
Firmy czarterowe FIRST MINUTE / LAST MINUTE
MENU
Główna
Wyszukaj jacht
Według miejsca:
Mazury
Mazury (motorowe)
Bałtyk
Solina
Solina (motorowe)
Jeziorak
Jeziorak (motorowe)
Zalew Szczeciński
Zalew Kamieński
jez. Dąbie
jez. Drawsko
jeziora augustowskie

Według typu:
Według portu:
 

ATSEA Yachts & Charter

ATSEA Yachts & Charter
Marina Gdynia
Gdynia
woj. pomorskie
telefon: +48 606 642 199
              +48 507 184 292
e-mail: info@atsea.pl
strona: www.atsea.pl

 

ATSEA Yachts & Charter zaprasza do wspólnego żeglowania!

Dwa lata naszej działalności zleciały błyskawicznie, a to dzięki Państwu. Mamy nadzieję, że sezon 2015 również będzie wypełniony sukcesami, czyli Państwa zadowoleniem ze współpracy z nami.

W naszej ofercie znajdziecie jachty znanych i renomowanych firm, staramy się aby nasza flota była różnorodna. Jednostki które oferujemy to w pełni wyposażone i zawsze gotowe do rejsu jachty pełnomorskie. W sezonie 2015 do naszej oferty dodaliśmy między innymi jacht motorowy ANTARES 7.80 dostępny do samodzielnego czarteru.

Bezpieczeństwo i pełen komfort to właśnie ATSEA Yachts & Charter!

Naszą ofertę tworzymy na podstawie Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na Państwa żeglarskie plany i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby udało się je zrealizować. Jako jedni z nielicznych organizujemy rejsy w pełni indywidualne oraz oferujemy czarter „one way”. Żeglarze dopiero zaczynający swoją morską przygodę, zawsze żeglują z naszym profesjonalnie przygotowanym sternikiem, a osoby ubiegające się o patent żeglarski po odbyciu stażu morskiego na jachcie, otrzymają od nas potwierdzający to dokument.

Organizacja imprez firmowych pod żaglami to również jedna z naszych usług. W ofercie posiadamy organizację firmowych eventów, szkoleń, imprez dla pracowników lub spotkań z kontrahentami. Dzięki doskonale wyposażonej flocie jachtów, każda impreza firmowa będzie atrakcyjnie spędzonym czasem, tym bardziej że może w niej wziąć udział większa ilość osób. W zależności od potrzeb, nasze rejsy morskie dla firm mogą być krótkim rekreacyjnym rejsem lub też prawdziwym żeglarskim wyzwaniem trwającym do tygodnia czasu.

W ofercie posiadamy również:
- rejsy morskie stażowe,
- rejsy na wodach pływowych w okresie zimy.

Nasze jachty czekają na Państwa w Marinie Gdynia! Oczywiście istnieje możliwość odpłatnego podstawienia jachtu do wybranego przez klienta portu (po wcześniejszych ustaleniach).

Pozycja geograficzna: 54° 31’0” N 018° 33’12” E

Adres: Aleja Jana Pawła II 13 A, Gdynia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Zespół
ATSEA Yachts & Charter.

Prosimy powołać się na serwis www.CZARTERY24.pl podczas kontaktu z firmą.

Jachty oferowane do czarteru przez firmę
ATSEA Yachts & Charter


 

Copyright © www.czartery24.pl

LINKI: Ogłoszenia - mieszkania - Warszawa