Czarter jachtów, czartery jachtów - Mazury, Jeziorak, Solina, Bałtyk, Dąbie, Zalew Szczeciński, Drawsko - czarter jachtów, czartery jachtów
Reklama Regulamin Kontakt
Firmy czarterowe FIRST MINUTE / LAST MINUTE
MENU
Główna
Wyszukaj jacht
Według miejsca:
Mazury
Mazury (motorowe)
Bałtyk
Solina
Jeziorak
Jeziorak (motorowe)
Zalew Szczeciński
Zalew Kamieński
jez. Dąbie
jez. Drawsko

Według typu:
Według portu:
 

PPHU Topiko

PPHU Topiko
ul. Przemysłowa 7c
11-600 Węgorzewo
woj. warmińsko-mazurskie
telefon: 87 427 4777
              609 970 197
        fax: 87 427 4777  
e-mail: topiko@topiko.pl

 

Czarter jachtów na Mazurach - Węgorzewo

Firma TOPIKO prowadzi czartery jachtów na Mazurach. Jako znany i ceniony armator proponujemy Państwu szeroki wybór jachtów na wynajem klasy Tes 32, Antila 24, Stratus 550, Sunhorse 25, Maxus 33 i Nautiner 38 Classic. Są to komfortowe i nowoczesne łodzie, które idealnie nadają się do zwiedzania mazurskich krajobrazów oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. W zależności od potrzeb, mogą Państwo wynająć jeden z naszych jachtów i w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji związanych z wakacjami na mazurskich jeziorach. Czarter jachtów zapewni Wam duże poczucie niezależności i możliwość zwiedzenia najpopularniejszych portów, znajdujących się np. w Węgorzewie czy Giżycku.

Jeśli dopiero zaczynają Państwo swoją przygodę z żeglarstwem i nie posiadają jeszcze stosownych uprawnień, mogą Państwo wybrać czarter jachtu wraz z doświadczonym sternikiem. Wprowadzi on Was we wszystkie tajniki sztuki żeglarskiej i zabierze na pasjonującą wycieczkę po najpiękniejszych mazurskich jeziorach. Jeśli zatem szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie czasu z rodziną lub najbliższymi, marzysz o tym, by zwiedzić najpiękniejsze mazurskie miejscowości, takie jak Węgorzewo, Mikołajki czy Giżycko lub po prostu chcesz wypocząć obcując z czystą mazurską naturą – czarter jachtów jest idealną propozycją.

Czarter jachtów na Mazurach to doskonały sposób na relaks wraz z rodziną oraz najbliższymi. Jest to alternatywa dla tradycyjnych form wypoczynku i cieszy się coraz większym uznaniem wśród osób ceniących aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Uroda Mazur ze wszech stron zalanych wodami tysiąca jezior, nie wymaga szczególnej promocji. Urokliwe zachody słońca, wieczory spędzane przy ognisku ze znanymi melodiami w tle to tylko nieliczne atrakcje związane z czarterami jachtów na Mazurach. Będąc panem swojego czasu zwiedzisz keje w Węgorzewie, Giżycku, Mikołajkach a może Wilkasach - wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Skosztujesz życia prawdziwego żeglarza, a podjęta raz decyzja o wynajmie jachtów na Mazurach z całą pewnością nie będzie tą ostatnią. Do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesne i komfortowe jachty, na których odbędziesz pasjonujące wycieczki po najpiękniejszych mazurskich miejscowościach, takich jak Węgorzewo, czy Mikołajki. Wynajem jachtów na Mazurach to najlepszy sposób na dogłębne poznanie tego wyjątkowego regionu i sposób na wypoczynek na jaki zasługujesz. Portowe tawerny przepełnione szantami i życzliwie witające przybyszów keje już na Ciebie czekają. Wybierz czartery jachtów i poznaj inny, ciekawszy sposób spędzania czasu wolnego.

Prosimy powołać się na serwis www.CZARTERY24.pl podczas kontaktu z firmą.

Jachty oferowane do czarteru przez firmę
PPHU Topiko


 

Copyright © www.czartery24.pl