Czarter jachtów, czartery jachtów - Mazury, Jeziorak, Solina, Bałtyk, Dąbie, Zalew Szczeciński, Drawsko - czarter jachtów, czartery jachtów
Reklama Regulamin Kontakt
Firmy czarterowe FIRST MINUTE / LAST MINUTE
MENU
Główna
Wyszukaj jacht
Według miejsca:
Mazury
Mazury (motorowe)
Bałtyk
Solina
Jeziorak
Jeziorak (motorowe)
Zalew Szczeciński
Zalew Kamieński
jez. Dąbie
jez. Drawsko

Według typu:
Według portu:
 

CZARTERY JACHTÓW TURYSTYCZNYCH
A.Piotrowski, M. Eminowicz

CZARTERY JACHTÓW TURYSTYCZNYCH<BR> A.Piotrowski, M. Eminowicz
ul. Orlicz-Dreszera 29
11-500 Giżycko
woj. warmińsko-mazurskie
telefon: 0 605 917 029
              0 601 297 528
        fax: (0-87) 428 21 88  
e-mail: czarteruj@interia.pl
strona: www.czarteruj.com.pl

 

Spośród wszystkich sportów wodnych, w Polsce najsilniej rozwinęło się żeglarstwo i nie można się temu dziwić. Kto raz zasmakował tej wspaniałej przygody już zawsze będzie tęsknił za niepowtarzalnym klimatem żeglarskich eskapad. Bo żeglarstwo to nie tylko pływanie łódką, ale również wspólne wieczory przy ognisku wypełnione śpiewaniem szant, obcowanie z pięknem przyrody, poznawanie nowych ludzi. To po prostu sposób na życie.

Wakacje... Któż o nich nie myśli? My myślimy przez cały rok.

W naszej ofercie czarteru dostępne są nowoczesne jachty turystyczne:

JANMOR 28 to nowoczesny jacht żaglowy przeznaczony do żeglugi po wodach śródlądowych i morskich wodach przybrzeżnych. Jest jachtem dzielnym i statecznym, co gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa żeglugi. Wnętrze z wysokością stania w mesie, jest przestronne i wygodne. Jego rozplanowanie jest typowe dla tej wielkości jachtu: mesa z dużym składanym stołem i wygodnymi miejscami do siedzenia, które zamiennie stają się kojami, kambuz z kuchenką gazową i zlewozmywakiem, kabina sanitarna z WC i umywalką, koje dwuosobowe w części dziobowej i pod kokpitem.

TES 678 BT to nowoczesny jacht rodzinny, estetyczny, o nowoczesnych kształtach kadłuba ceniony przez żeglarzy za niezawodność i uniwersalność, żegluje się na nim bezpiecznie wygodnie i łatwo, ze względu na małe zanurzenie i całkowicie podnoszoną płetwę sterową możliwe jest cumowanie w dowolnym miejscu. Zaprojektowany jako bardzo wygodny jacht dla czterech do sześciu osób.

TANGO 780FS to połączenie szybkiego nowoczesnego jachtu z doskonałymi walorami turystycznymi. Jachtem się bardzo wygodnie i szybko żegluje. Przestronne wnętrze pomimo zainstalowanej kabiny toaletowej. Kambuz ze zlewem umieszczony jest na lewej burcie przeciwnie do toalety. Dwie dokładane obszerne koje kapitańskie, koja dziobowa i koja podkokpitowa dają możliwość spania w 7 osób.

SASANKA 660 SUPERNOVA model bardzo popularny i funkcjonalny, nie wymaga dużych umiejętności żeglarskich, łatwy i przyjemny w prowadzeniu, prosta jednoosobowa obsługa z kokpitu, bardzo małe zanurzenie pozwala cumować niemal do każdego mazurskiego brzegu, jacht jest bezpieczny a wnętrze bardzo funkcjonalne i wygodne.

Zabieramy swoje rzeczy i w drogę!

Prosimy powołać się na serwis www.CZARTERY24.pl podczas kontaktu z firmą.

Jachty oferowane do czarteru przez firmę
CZARTERY JACHTÓW TURYSTYCZNYCH
A.Piotrowski, M. Eminowicz


 

Copyright © www.czartery24.pl